a

Sveiki atvykę į „Ariksą“ – statybinėmis medžiagomis ir įrankiais jau du dešimtmečius sėkmingai prekiaujančią įmonę.

Susisiekime

Visorių g. 20, Vilnius +370 677 05419 I-V, 8:00-17:00 El. paštas: uzsakymai@ariksa.eu

Mes soc. tinkluose:

Image Alt

Apie mus

Kiekvienas statybų planas yra vedinas idėjos. Mes siekiame padėti tas idėjas išpildyti geriausiai!

o

Mes esame statybinėmis medžiagomis ir įrankiais prekiaujanti įmonė, jau ne vienerius metus aprūpinanti savo klientus visoje Lietuvoje. Mus, kaip ir jus, žavi mintis, jog pasitelkiant atskiras medžiagas galima sukurti ilgalaikius statinius, kurie tarnaus įvairiems asmenims, šeimoms ar visuomenei. Tikime drąsiais užmojais ir viliamės savo darbu prisidėti prie jūsiškio!

Per 20 savo gyvavimo metų esame aptarnavę šimtus klientų ir padėję jiems su statybinių medžiagų parinkimu, paskaičiavimu, konsultavimu bei tiekimu. Esame bendradarbiavę su dešimtimis standartinių ir individualių statybų projektų!

Kantrybė ir nuoširdus noras prisidėti prie savo klientų statybų atnešė mums ne vieną itin teigiamą atsiliepimą. Mūsų klientai išskiria „Ariksos“ darbuotojų profesionalumą, galimybę kreiptis ir konsultuotis bei mūsų siūlomų prekių kokybę.

Prekės

Savo asortimentą formuojame kruopščiai ir atsakingai, atsižvelgdami į klientų pastebėjimus. Visos mūsų prekės atitinka EU saugumo reikalavimus ir prikauso tokiems kokybe pasižymintiems ženklams, kaip Inter-S, Kreisel, Bauroc, Keraterm, Lindbloms Knivar, Knauf, Lode ir kt.

Klientai

Mūsų klientai – tai statybinės organizacijos, statybinių medžiagų parduotuvės bei privatūs asmenys. Didžiuojamės tuo, kad nemažai mūsų klientų mus suranda per kolegų rekomendacijas – tai reiškia, jog savo darbu užsitarnavome jų pasitikėjimą ir mus siūlo kaip patikimus partnerius statyboms.

Projektai

Statybų projektai, kuriuos vykdo mūsų klientai – patys įvairiausi. Tai ir visiškai nauji pastatai, iškylantys nuo pamatų, ir senų ar naujai įsigytų statinių renovavimas. Ne paskutinėje vietoje, žinoma, ir einamieji remonto darbai – grindų atnaujinimas, sienų perdažymas ar papildomų erdvių namuose įrengimas.

Remontas ar statybos? Pasirūpinkite
tiek kokybe, tiek savo saugumu

Statybos - tai kasdien matomas progresas, kantrus ir kruopšuts darbas bei viską atperkantis rezultatas. Kad išpildytumėte savo ar klientų lūkesčius, būtina atkreipti dėmesį tiek į naudojamų medžiagų kokybę, tiek į savo ar darbuotojų saugumą. Statyti lengva, kai žinai, jog turi geriausia, ką gali pasiūlyti rinka!